3rd International “Friendly” Para Taekwondo Open

3rd International “Friendly” Para Taekwondo Open

29. veljače 2020., Author: Para taekwondo

Danas ja u Combat centru održan 3rd International “Friendly” Para Taekwondo Open. Ekipica iz našeg kluba je opet imala dobre rezultate:
Tihana Preksavec – kategorija P10 je osvojila 🥇medalju.
Tihana Preksavec – kategorija P20 je osvojila 🥈medalju.
Silvio – kategorija P20 je osvojio 🥈medalju.
Leon Božo – kategorija P34 je osvojio 🥇medalju.
Leon Božo Škravan – kategorija P33 je osvojio 🥇medalju.
Danas po drugi puta je održano natjecanje u parovima. Naši Tihana Preksavec i Silvio Kezele su u kategoriji od 4 para zauzeli 2 mjesto i osvojili 🥈medalju. Također u sveukupnom plasmanu, naš klub u konkurenciji od 12 klubova je zauzeo treće mjesto. Čestitke našim natjecateljima na izvrsnim rezultatima. Također čestitke svim natjecateljima i trenerima kao i Hrvatskom para taekwondo savezu na organizaciji.

Comments (0)