3. PARA TAEKWONDO PRVENSTVO HRVATSKE

23. veljače 2020., Author: Para taekwondo

Danas ja u Combat centru održano 3. PARA TAEKWONDO PRVENSTVO HRVATSKE. Ekipica iz našeg kluba je opet imala dobre rezultate:
Tihana Preksavec – kategorija P10 je osvojila 🥈i postala viceprvakinja Hrvatske.
Tihana Preksavec – kategorija P20 je osvojila 🥈i postala viceprvakinja Hrvatske.
Silvio – kategorija P20 je osvojio 🥉
Leon Božo – kategorija P34 je osvojio 🥇i time postao prvak Hrvatske.
Leon Božo Škravan – kategorija P33 je osvojio 🥇i time postao prvak Hrvatske.
Leon Božo Škravan – kategorija K40 je osvojio 🥇.
Leon je dobio priznanje od Hrvatskog para taekwondo saveza za ostvarene uspjehe u para taekwondo sportu u 2019. godini u kategoriji P33.
Danas po prvi puta na državnom prvenstvu je održano natjecanje u parovima. Naša Tihana Preksavec i Silvio Kezele su u kategoriji od 5 parova zauzeli 2 mjesto i osvojili 🥈medalju i time postali viceprvaci Hrvatske. Čestitke našim natjecateljima na izvrsnim rezultatima. Također čestitke svim natjecateljima i trenerima kao i Hrvatskom para taekwondo savezu na organizaciji.