Zagrebe, Dobro jutro 29.06.2018. Gost emisije Para taekwondo reprezentacija Hrvatske

6. srpnja 2018., Author: Para taekwondo

Hrvatska para taekwondo reprezentacija u sastavu Biserka Sambol, Domagoj Vujčić, Zdravko Krešić, Leon Božo Škravan, Emanuela Palić i Edi Karadžić nastupila je, nakon ostvarenih kriterija, na 7. Europskom para taekwondo prvenstvu u bugarskom Plovdivu.

Uz trenericu Martinu Peranović, prvog službeno certificiranog para taekwondo učitelja u Hrvatskoj, vođu tima Vladu Požežanca i asistenta Kristijana Škravana osvojili su četiri medalje u tehničkim disciplinama, čime je ova mlada reprezentacija ostvarila povijesni uspjeh.

Zlatnu medalju osvojio je Leon Božo Škravan u kategoriji P33M-u30. Broncu su osvojili Biserka Sambol u kategoriji P20F-o30 te Domagoj Vujčić i Zdravko Krešić u kategoriji P20M-o30. Nakon odličnog nastupa u emisiju Zagrebe, dobro jutro pozvani su Direktor HPTS-a Vlado Požežanac, trenerica i izbornica Hrvatskog para taekwondo saveza Martina Peranović kao i naš Leon Božo Škravan koji je osvojio zlatnu medalju i time postao europski prvak.