2. Otvoreno para taekwondo prvenstvo Hrvatske

17. rujna 2019., Author: Para taekwondo

U nedjelju 15.09.2019 godine u dvorani Sportskog društva Combat centar Zagreb i HPTS-a održano je “2. Otvoreno para taekwondo prvenstvo Hrvatske”, kriterijsko bodovno natjecanje Hrvatskog para taekwondo saveza-a i Hrvatskog para olimpijskog odbora za odlazak na europsko prvenstvo u Bariju 30.10 2019 godine. Naši Kukkiwonci su zauzeli 6 mjesto gdje su naši članovi opet briljirali. Silvio Kezele je osvojio srebrenu medalju u kategoriji P-20-M (15 – 30 godina), Tihana Preksavec osvojila brončanu medalju u kategoriji (kao druga treća) P-20-F (>30 godina), a u kategoriji slabovidnih i slijepih P-10-F (>30 godina) osvojila je zlatnu medalju. Leon Božo Škravan je osvoji Zlatnu medalju u kategoriji P33 – M- (15-30 godina) koji je ujedno i aktualni europski prvak. Hvala našoj trenerici i izbornici gospođi Martini Peranović na pripremi ekipe. Čestitke ekipi na ostvarenim rezultatima.